Attention:

Certain features of Sigma-Aldrich.com will be down for maintenance the evening of Friday August 18th starting at 8:00 pm CDT until Saturday August 19th at 12:01 pm CDT.   Please note that you still have telephone and email access to our local offices. We apologize for any inconvenience.

Česká republika

Jak objednávat přes internet

Již několik let nabízíme rychlou a pružnou metodu objednávání všech produktů naší společnosti přes internet. Tento způsob objednávání přináší řadu výhod jako urychlení dodávky zboží, snížení rizika chyby při přepisování objednávek a především více informací pro vás. Protože objednávání probíhá “on-line“ a je propojeno s naším logistickým systémem, máte k dispozici aktuální české ceny, přehled o existujících baleních a o tom, zda je požadované balení na skladě. Dále máte přístup ke všem svým objednávkám a můžete sledovat, jak jsou vyřizovány.

Protože se jedná o objednávání chemikálií, je třeba, abychom Vám vytvořili přístup na základě již existujících dat, tj. abyste již byli u nás zavedeni jako zákazníci. Systém objednávání potom pracuje v několika krocích. Po vložení svého uživatelského jména a hesla se dostanete do objednávacího systému. Při výběru jednotlivých položek přímo vidíte cenu (bez DPH, zahrnující dopravu) a zda je vybrané balení na skladě. Na závěr uvidíte přehledně celou objednávku, můžete zkontrolovat všechny údaje, objednávku potvrdit a odeslat a v případě potřeby i vytisknout. Zároveň vám přijde na vaši e-mailovou adresu potvrzení objednávky.


JAK OBJEDNÁVAT PŘES INTERNET? - NÁVOD NALEZNETE ZDE


Co je třeba udělat, abyste mohli přes Internet objednávat i vy ?


  • prověřte, že objednávání přes internet není v rozporu s interní organizací objednávek na vašem pracovišti
  • vyplňte registraci
  • po vyřízení vaší registrace (obratem) Vám příjde informace o propojení a návod v češtině na Váš e-mail
  • poté můžete začít objednávat