Attention:

Certain features of Sigma-Aldrich.com will be down for maintenance the evening of Friday August 18th starting at 8:00 pm CDT until Saturday August 19th at 12:01 pm CDT.   Please note that you still have telephone and email access to our local offices. We apologize for any inconvenience.

Česká republika

O nás

Sigma-Aldrich + Merck Millipore = Life Science oblast společnosti Merck

Na konci roku 2015 Sigma-Aldrich spojila své síly se společností Merck Millipore. Naše společná organizace, která ve Spojených státech a Kanadě působí pod názvem MilliporeSigma, představuje Life Science oblast společnosti Merck, což je globální lídr v oblasti přírodních věd s obratem 125 miliard dolarů.

Naším společným cílem je, ve spolupráci s celosvětovou vědeckou komunitou, řešit ty nejnáročnější problémy v oblasti přírodních věd. Společně nabízíme široké portfolio více než 300 000 produktů, včetně řady nejrespektovanějších značek v našem oboru. Naše nabídka pokrývá všechny části biotechnologické/biofarmaceutické výroby, nabízí kompletní a ucelená řešení s kompletním zákaznickým servisem, to vše prostřednictvím uživatelsky příjemného elektronického rozhraní a distribuce.

Společnost Merck Life Science provozuje 65 výrobních závodů po celém světě a zaměstnává více než 19 000 lidí v 66 zemích. Tento geografický dosah, v kombinaci s naším inovativním portfoliem, schopnostmi vůdce na trhu a kulturou, která podporuje zvídavost a spolupráci, nám přináší unikátní schopnost předvídat a naplňovat potřeby našich zákazníků – a řešit ty nejnáročnější problémy v oblasti přírodních věd.

Kontaktní informace:
Sigma-Aldrich spol. s.r.o.
Praha, Česká republika
Telefon: 420 246 003 200
Fax: 420 246 003 291
Email: czeorders@sial.com

Základní fakta o Merck Life Science

 
Revenue:
> €5 billion
Group Headquarters: Darmstadt, Germany
Number of Employees: ~ 19,000
Number of Products: More than 300,000
Solutions & Services for: Research, development and production of biotechnology and pharmaceutical drug therapies.

Additional Information