Česká republika

Obchodní oddělení

Pro kontakty na objednávky a fakturaci klikněte zde

Produktová a aplikační podpora:

 Jiri Brzobohaty

Mgr. Jiří Brzobohatý

Obchodní zástupce / Morava

Tel: 602 263 170
Fax: 246 003 293
jiri.brzobohaty@sial.com

   
 Dana Prochazkova

RNDr. Dana Procházková

Analytická chemie

Tel: 606 723 864
Fax: 246 003 293
dana.prochazkova@sial.com

   
 Martin Susla

RNDr. Martin Šušla, Ph.D.

Life Science

Tel: 724 530 919
Fax: 246 003 293
martin.susla@sial.com

   
 Katerina Ployharova

Ing. Kateřina Ployharová

Spec. balení pro průmysl (SAFC)

Tel: 246 003 220
Fax: 246 003 293
katerina.ployharova@sial.com

   
 Jakub Hosek

Jakub Hošek

Spec. balení pro průmysl (SAFC)

Tel: 246 003 222
Fax: 246 003 293
jakub.hosek@sial.com

   
 Jiri Moos

RNDr. Jiří Moos, CSc.

Vedoucí obchodního oddělení

Tel: 246 003 221
Fax: 246 003 293
jiri.moos@sial.com