Polska

Przedstawiciele


 

​Uczelnie i instytuty naukowe

 
 

Dr Renata Czachór-Serafin
Tel.: 668 281 193

renata.czachor-serafin@merckgroup.com

Warszawa, podlaskie

     

 
 

Dr Agnieszka Habel
Tel.: 602 399 630

agnieszka.habel@merckgroup.com

podkarpackie, małopolskie

     

 
 

Dr Agnieszka Jóźwiak
Tel.: 502 532 760

agnieszka.jozwiak@sial.com

wielkopolskie, zachodniopomorskie

     

 
 

Radosław Juszczak
Tel.: 602 399 144

radoslaw.juszczak@merckgroup.com

łódzkie, mazowieckie

     

 
   

Dr inż. Barbara Piotrowska
Tel.: 668 420 859

barbara.piotrowska@merckgroup.com

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

     

 
 

Dr Małgorzata Smuga
Tel.: 600 906 394

malgorzata.smuga@merckgroup.com

Lublin, Warszawa

     

 
 

Dr Paweł Zatwarnicki
Tel.: 602 233 900

pawel.zatwarnicki@sial.com

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, świętokrzyskie, śląskie

     

 
  Dr Krzysztof Borkowski
Academia Sales Manager
Tel.: 602 233 800

krzysztof.borkowski@sial.com
     

Firmy produkcyjne i przemysłowe, laboratoria diagnostycznei i testowe

 
   

Adam Skaskiewicz
Tel.: 604 799 045

adam.skaskiewicz@merckgroup.com

     

 
  Aleksandra Grzywaczewska
Tel.: 602 399 908

aleksandra.grzywaczewska@merckgroup.com
     

 
    Bernard Moroń
Tel.: 660 787 005

bernard.moron@merckgroup.com
     

 
  Artur Badowski
Tel.: 660 787 001

artur.badowski@merckgroup.com
     

 
  Tomasz Najmowicz
Tel.: 660 752 825

tomasz.najmowicz@merckgroup.com
     

 
    Wojciech Krzyżaniak
Tel.: 604 799 047

wojciech.krzyzaniak@merckgroup.com
     

 
  Katarzyna Panek
Tel.: 606 442 146

katarzyna.panek@merckgroup.com
     

 
  Magdalena Anioł
Tel.: 668 359 339

magdalena.aniol@merckgroup.com
     

 
  Mgr inż. Marcin Wiklak
Tel.: 604 640 900

marcin.wiklaka@sial.com
     

 
  Tadeusz Sacharewicz
Applied Sales Manager
Tel.: 604 799 041

tadeusz.sacharewicz@merckgroup.com
     

Firmy farmaceutyczne, kosmetyczne i biotechnologiczne

 
 

Dr n.med. Katarzyna Boryczka
Tel.: 694 401 816

katarzyna.boryczka@merckgroup.com

mazowieckie, łódzkie, podlaskie

     

 
 

Karolina Szymańczyk-Łukasiak
Tel.: 606 2622 20

karolina.szymanczyk-lukasiak@merckgroup.com

     

 
  Anna Milewska
Tel.: + 48 606 466 136

anna.milewska@merckgroup.com

śląskie, opolskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, mazowieckie (Radom)
     

 
  Dr n. med. Maciej Marlewski
Tel.: +48 602 233 700

maciej.marlewski@sial.com

pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, mazowieckie
     

 
  Krzysztof Stach
Tel.: +48 668 281 190

krzysztof.stach@merckgroup.com

wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie
     

 
  Dr n. med. Sylwia Niedbał
Pharma Sales Manager
Tel.: +48 692 485 555

sylwia.niedbal@merckgroup.com
     

Dystrybutorzy, hurtownie

 
   

Łukasz Brzózka
Tel.: 602 298 401

lukasz.brzozka@merckgroup.com