Attention:

Certain features of Sigma-Aldrich.com will be down for maintenance the evening of Friday August 18th starting at 8:00 pm CDT until Saturday August 19th at 12:01 pm CDT.   Please note that you still have telephone and email access to our local offices. We apologize for any inconvenience.

Slovensko

O nás

Sigma-Aldrich + Merck Milipore = oblasť Life Science spoločnosti Merck

Na konci roka 2016 Sigma-Aldrich spojila sily so spoločnosťou Merck Millipore. Naša spoločná organizácia, ktorá v Spojených štátoch a v Kanade pôsobí pod názvom MilliporeSigma, predstavuje oblasť Life Science spoločnosti Merck, ktorá je s obratom 125 miliárd dolárov svetovým lídrom v oblasti prírodných vied.

Naším spoločným cieľom je, v spolupráci s celosvetovou vedeckou komunitou, riešiť najnáročnejšie vedecké úlohy v oblasti prírodných vied. Ponúkame široké portfólio viac ako 300 000 produktov, vrátane celej rady najuznávanejších značiek v odbore. Naša ponuka pokrýva všetky oblasti biotechnologickej/biofarmaceutickej výroby, ponúkame ucelené a komplexné riešenia s kompletným zákazníckym servisom, a to všetko prostredníctvom užívateľsky príjemného elektronického rozhrania a distribúcie.

Spoločnosť Merck Life Science má 65 závodov po celom svete a viac ako 19 000 zamestnancov v 66 štátoch. Tento geografický rozsah, v kombinácii s inovatívnym portfóliom produktov, so schopnosťami lídra na trhu a s našou firemnou kultúrou, ktorá podporuje zvedavosť a spoluprácu, nám prináša jedinečnú schopnosť predvídať potreby a splňovať požiadavky našich zákazníkov a venovať sa riešeniu najnáročnejších otázok v oblasti prírodných vied.

Kontaktné informácie:
Sigma-Aldrich spol. s r. o. - organizačná zložka
Bratislava, Slovensko
Telefón: 421 2 5557 1562
Fax: 421 2 5557 1564
Email: svkorders@sial.com

Hlavné fakty o oblasti Life Science spoločnosti Merck

 
Revenue:
> €5 billion
Group Headquarters: Darmstadt, Germany
Number of Employees: ~ 19,000
Number of Products: More than 300,000
Solutions & Services for: Research, development and production of biotechnology and pharmaceutical drug therapies.

Additional Information